Życzenia noworoczne 2024

03.01.2024
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku, w imieniu całego Zarządu Samorządu Doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „SZCZĘŚLIWEGO 224 Nowego Roku ŻYCZY ZARZĄD SAMORZĄDU DOKTORANTÓW WUM”

Szanowne i Szanowni Doktoranci,

Niech nowy rok 2024 będzie dla Was czasem pełnym inspiracji, sukcesów i nowych osiągnięć naukowych. Życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do celów, pasji w badaniach, oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Mamy nadzieję, że wspólnie zrealizujemy wiele inicjatyw, które przyczynią się do rozwoju naszej społeczności doktoranckiej.

Niech Nowy Rok przyniesie Wam zdrowie, radość oraz mnóstwo pozytywnych chwil zarówno w pracy naukowej, jak i życiu osobistym. Niech będzie czasem wzajemnej wsparcia, otwartości na nowe wyzwania i zdobywania nowych umiejętności. Życzymy Wam, abyście czerpali radość z codziennych sukcesów, doceniali każdą zdobytą wiedzę i umiejętność, a także byście mieli czas na relaks i odpoczynek, który jest równie istotny w trudzie doktoranckiej ścieżki.

Niech Nowy Rok przyniesie nam wszystkim wiele pozytywnych zmian, owocnej współpracy i jeszcze większej siły do pokonywania trudności. Jesteśmy pewni, że razem stworzymy otwartą, kreatywną i przyjazną społeczność, która będzie się rozwijać i inspirować.

Zarząd Samorządu Doktorantów

Warszawski Uniwersytet Medyczny