Wybory do Rady Doktorantów

Szanowne Doktorantki i Doktoranci,

w dniach 20-22 października 2021 roku odbędą się wybory do Rady Doktorantów (organu uchwałodawczego Samorządu Doktorantów). Wybory odbędą się w formie online - wszyscy doktoranci otrzymają na swoje adresy w domenie @wum.edu.pl link do głosowania.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów w Radzie Doktorantów zasiada:

• 7 przedstawicieli ścieżki nauk medycznych (w przypadku Uczelnianego Studium Doktoranckiego - WL, WLS oraz Studium Medycyny Molekularnej)
  • 5 przedstawicieli ścieżki nauk o zdrowiu (w przypadku Uczelnianego Studium Doktoranckiego - WNoZ i WM)
  • 3 przedstawicieli ścieżki nauk farmaceutycznych (w przypadku Uczelnianego Studium Doktoranckiego - WF)

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.office.com/r/95D8N84BGK

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: zsd@wum.edu.pl

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Samorządu Doktorantów