10.03.2024

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w obchodach Jubileuszu 75-lecia powstania Katedry i Zakładu Bromatologii oraz Katedry i Zakładu Technologii Chemicznej Środków Leczniczych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wydarzeniami towarzyszącymi, które odbędą się w dniach 16-18 września 2024 r. w Gdańsku, w hotelu Scandic przy ul. Podwale Grodzkie 9.

W ramach trzydniowych obchodów Jubileuszu zaplanowane zostały V Sympozjum „Szkoła Chemii Medycznej” oraz XXX Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne wraz z III Ogólnopolską Konferencją Naukową „Żywność i żywienie w pigułce”.

Wydarzenia te są organizowane przez Katedrę i Zakład Bromatologii oraz Katedrę i Zakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Współorganizatorem V Sympozjum „Szkoła Chemii Medycznej” jest Katedra i Zakład Chemii Organicznej i Technologii Leków Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w załączonym Komunikacie II oraz na stronie internetowej wydarzenia https://75lecie-katedr.gumed.edu.pl/

Ufamy, że spotkanie będzie dobrą okazją do prezentacji wyników badań naukowych oraz wymiany doświadczeń przez przedstawicieli świata nauki oraz praktyków.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Gdańska, nie tylko do wzięcia udziału w obchodach Jubileuszu 75-lecia powstania Katedry i Zakładu Bromatologii oraz Katedry i Zakładu Technologii Chemicznej Środków Leczniczych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ale także do miłego spędzenia czasu.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎75 Katedry Zakładu Bromatologii oraz Katedry Zakładu Technologii Chemicznej Środków Leczniczych Komunikat Il v Sympozjum „Szkoła Chemii Medycznej" XXX Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Żywność Żywienie w pigułce" 16 września 2024 Gdańsk, Hotel Scandic, ul. Podwale Grodzkie و https:/slecie-katedr.gumed.du.pl/ Organizatorzy Katedra Zakład Bromatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Katedra iZakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Współorganizator Sympozjum „Szkoła Chemii Medycznej" Katedra Zakład Chemii Organicznej Technologii Leków Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu Kalendarium wydarzeń 16.09.2024r.,1 15:00 Rozpoczęcie obchodów jubileuszowych 18.09.2024 15:00 Zakończenie obchodówjubileuszowych obchodów‎”‎