Kierunek Doktorat 2.0 - Spotkanie z Dyrektorem Szkoły Doktorskiej WUM. prof. dr hab. Michałem Grątem

17.10.2022
Serdecznie zapraszamy na pierwszy webinar w ramach akcji Kierunek Doktorat 2.0! Naszym pierwszym prelegentem będzie kierownik Szkoły Doktorskiej WUM prof. Michał Grąt.
Webinar odbędzie się w dniu 20.10.20222 o godzinie 18:00. Temat - Doktorat w Szkole Doktorskiej WUM. Zasady rekrutacji, program kształcenia.
Meeting ID: 962 3037 5388 | Passcode: xBrC0X
Szkoły Doktorskie zostały powołane do życia 1 października 2019 r. jako zreformowane formy kształcenia doktorantów 🤓. Od tego momentu rozpoczęła również działalność Szkoła Doktorska Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, której Dyrektorem jest prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Michał Grąt. Pan Profesor jest przedstawicielem nowego pokolenia naukowców na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, pełni również funkcję kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM. Jest autorem licznych nowatorskich badań nad leczeniem, patogenezą nowotworów wątroby i marskości tego narządu, a ich wyniki badań publikował w topowych czasopismach naukowych 🧾. Dzięki swojemu doświadczeniu zapewnia ciągłe wsparcie doktorantom WUM, których łączna liczba na wszystkich 4 latach kształcenia wynosi 191 👩‍🏫❗️ Od bieżącego roku akademickiego w Szkole Doktorskiej kształci się również 6 doktorantów na międzynarodowej ścieżce kształcenia ✈️.

Na najbliższym spotkaniu będziecie mieli możliwość zadania pytań Naszemu Prelegentowi 👨‍💼- najlepsze wyróżnimy specjalnymi nagrodami 🎁.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 👩‍⚕️🧑‍⚕️👨‍⚕️!