Integracja Doktorantów WUM

26.10.2021
Gorąco zapraszamy na pierwszą w tym roku akademickim (oraz pierwszą po długiej przerwie spowodowanej pandemią) integrację doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która odbędzie się w restauracji PAROS przy ul. Jasnej 14/16A, 6 listopada o godz. 19:00.

Aby skutecznie zarezerwować swoje miejsce na integracji należy:
1) posiadać status doktoranta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego;
2) wypełnić niniejszy formularz (https://forms.office.com/r/3AJJZRWigN);
3) dokonać opłaty rezerwacyjnej, w kwocie 20 PLN, na numer konta, który otrzymacie w mailu po wypełnieniu formularza (kwota zostanie w całości wykorzystana do dofinansowania wydarzenia).

W ramach wydarzenia przewidujemy zimne i gorące przekąski i dania kuchni greckiej, napoje oraz muzykę na żywo. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń!

Ze względów epidemiologicznych organizator zastrzega sobie prawo do wpuszczenia na wydarzenie tylko osób, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o zaszczepieniu, przebyciu COVID-19 lub negatywny wynik testu wykonanego najwcześniej na 72h przed wydarzeniem