Zaproszenie do udziału w konferencji MEDmeetsTECH

Innowacyjne konferencje branżowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród członków Szkoły Doktorskiej WUM. W związku z tym, w trosce o naszą społeczność akademicką, Zarząd Samorządu Szkoły Doktorskiej WUM postanowił podjąć działania mające na celu jeszcze bardziej zachęcić do udziału w MEDmeetsTECH, konferencji, gdzie medycyna spotyka się z światem nauki, biznesu i nowych technologii.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z programem, start już 16 maja: https://medmeetstech.com/

Wspólnie z Zarządem Samorządu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych doktorantów. Mamy przyjemność zaproponować możliwość udostępnienia wejściówek w znacznie przystępniejszej cenie. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego, który daje aż 50% zniżki na bilety dla naszych doktorantów!

W razie chęci skorzystania z kodu rabatowego prosimy o zgłoszenia pod adresem: doktoranci@wum.edu.pl

To wyjątkowa okazja, by wziąć udział w wydarzeniu, które umożliwia bezpośrednią wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi lekarzami, innowatorami a doświadczonymi ekspertami z branży.

Niezwłocznie zachęcamy do skorzystania z tej promocji, gdyż obowiązuje ona tylko do końca miesiąca!

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Samorządu Szkoły Doktorskiej WUM