Szkolenia w ramach programu "Pełnoprawni w Nauce''

04.02.2024

Doktorantki i Doktoranci,

Serdecznie zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenia on-line skierowane do społeczności doktoranckiej, które organizowane są w ramach projektu "Pełnoprawni w Nauce".

Odpowiadając na potrzebę przeprowadzenia dla Was kolejnych szkoleń, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w dwóch kolejnych wydarzeniach, które odbędą się

12 i 26 lutego o godzinie 18:00 i będą prowadzone przez platformę MS Teams.

Celem szkoleń dla przedstawicieli społeczności doktoranckiej jest przybliżenie sytuacji osób z niepełnosprawnościami i osób niewładających językiem polskim, które funkcjonują w społeczności akademickiej. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w szkoleniach i poszerzeniu swoich kompetencji w obszarze zapewnienia dostępności i przeciwdziałania wykluczeniu.

Każdy uczestnik szkolenia będzie mógł otrzymać certyfikat czynnego udziału w projekcie, który można przedłożyć do corocznego sprawozdania z działalności doktoranta. Zapraszamy do zapisów na szkolenia! Link znajduje się poniżej.

Może być grafiką przedstawiającą tekst „PEŁNOPRAWNI w NAUCE 区 12.02.2024. 26.02.2024 18:00”