III Geriatryczno-Gerontologiczne Spotkanie Doktorancko-Studenckie

Uprzejmie zapraszamy do udziału w III Doktorancko-Studenckim Spotkaniu Geriatryczno-Gerontologicznym, które odbędzie w dn. 25.04.2025r.!

Serdecznie zapraszamy słuchaczy studiów pierwszego i drugiego stopnia, studiów jednolitych oraz studiów doktoranckich do udziału w prezentacji wyników prac badawczych, opisów przypadków oraz prac przeglądowych. Spotkanie planowane jest w systemie on-line, a udział w sesji jest bezpłatny.

Tematyka przesłanych prac powinna dotyczyć następujących zagadnień:

1. Starzenie w perspektywie biologicznej, medycznej, psychologicznej lub społecznej.

2. Osoba starsza w ramach systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

3. Technologie i rozwiązania innowacyjne zwiększające komfort i bezpieczeństwo starszych osób.

Termin zgłaszania abstraktów: 31 marca 2024 roku

Abstrakty prac przygotowane w języku polskim, maksymalnie 250 słów, należy przesyłać pod adresem e-mail: klgp@cm-uj.krakow.pl

Zakwalifikowane do prezentacji abstrakty ocenia Komisja Konkursowa. W ocenie prac uwzględniane będą: wkład własny w przeprowadzenie badania, innowacyjność podjętego tematu, rzetelność przeprowadzenia badania, przygotowanie prezentacji i sposób zaprezentowania wyników w trakcie sesji (maksymalny czas prezentacji – 5 minut). Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac otrzymają dyplomy ZG KLSGwP i możliwość bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w Konferencji. Co więcej, Autor najlepszej pracy otrzyma możliwość zaprezentowania jej podczas sesji głównej XI Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce, a cały zespół badawczy otrzyma dofinansowanie publikacyjne do wysokości 800 PLN.

Szczegóły wydarzenia możecie znaleźć Państwo na stronie:https://www.mp.pl/geriatria-2024/show.html?id=339669...

W imieniu Komitetu Organizacyjnego XI Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Spotkaniu i jednocześnie zachęcamy do udziału w Konferencji (studentom i doktorantom oferowana jest obniżona opłata konferencyjna).